субота, 9 липня 2016 р.

Напишіть листа Олегу Сенцову

Українці Олег Сенцов та Олександр Кольченко продовжують перебувати в ув’язненні за надуманими звинуваченням у “тероризмі”, які вони заперечують і називають політично вмотивованими. Нагадую, що військовий суд у російському місті Ростов-на-Дону засудив кінорежисера Олега Сенцова до 20 років ув’язнення, а еколога і антифашистського активіста Олександра Кольченка до 10 років.
Тільки консолідовані дії української громадськості, влади та міжнародної спільноти можуть посилити тиск на російську владу та добитись повернення хлопців на Батьківщину. 


Amnesty International в Україні розпочала  безстрокову акцію з на підтримку Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Підтримати акцію надзвичайно просто : потрібно лише заповнити онлайн-форму , листи роздрукують та надішлють адресатам.
На переконання організаторів: "Листи, які надійдуть, стануть не лише підтримкою для несправделиво ув’язнених українців, але покажуть владі Росії, що про Сенцова та Кольченка пам’ятають, що справедливості вимагають тисячі людей."

І чисто особисте.  13 липня виповниться 40 років Олегу Сенцову. У цей самий день - моєму сину виповнюється 26,..

Портрет роботи @Ateralba


Немає коментарів:

Дописати коментар