вівторок, 15 листопада 2016 р.

Про потяг в Європу

Снігова катаклізма , що розпочалася увечері 12 листопада на Тернопіллі засвідчила не лише вміння та "вміння" місцевого керівництва діяти у надзвичайних ситуаціях. Оптимізм щодо перспектив європейської інтеграції України, котрий охопив учасників вечора "Право на пам'ять" ліквідувався швидше, аніж снігові замети на дорогах. Автобусні рейси на Польщу відмінили, отож Божена Мікке стала заручницею стихії. Гарячково шукалися варіанти її виїзду. Правдивим здивуванням для Божени стала звістка про відсутність потягів з Тернополя в Польщу.
Справжнім шоком для мене особисто - була неможливість зарезервувати квиток через Всемережжя у будь-якому європейському напрямку.  Приміром квитки в Будапешт чи Братиславу (розглядався і такий варіант) продають "за добу при наявності вільних місць" !? Себто  з Кременця на 81-й потяг разом з вагонами на Будапешт, котрий  йде через Тернопіль  - квиток мені продати не можуть. Треба їхати в Тернопіль (найближчий пункт продажу), а там тобі кажуть - тільки за добу...
І як тоді планувати поїздку? Що робити в Тернополі, коли,  приміром, нема там знайомих? І чи будуть квитки за добу? І чому я ці квитки не можу купити у Всемережжі? І взагалі : в якому напрямку дивиться новопризначений польський директор Укрзалізниці? А ми про безвізовий режим турбуємося.. Чи квитки на потяги у Європу давно всі викуплені потрібними людьми? 
П.С. Наявність транспортних комунікацій є запорукою розвитку територій. Окрема подяка Оксані Марків та Станіславу Борису, котрі прорвалися крізь снігові замети і довезли гостей з Кременця до Тернополя. А також водіям Олександру та Андрію завдяки яким, через добу я отримав sms-ку від Божени з Варшави :- " Доїхали до Варшави. Все ок. за 1/2 год буду вдома...дякую за все"

Немає коментарів:

Дописати коментар