вівторок, 11 лютого 2014 р.

Про Велике Кільце цивілізацій

Відзначаю тенденцію. За чотири дні до початку 1 Всеукраїнського Форуму Євромайданів у Харкові і сьогодні (за 4 дні до початку 2 Форуму в Одесі) різко збільшується кількість однотипних запитань: 1) Хто за Вами стоїть? 2) Хто Вас підтримує з-за меж України і хто контролює? 3) Кому це потрібно?
Даю вичерпні відповіді. 1) Велике Кільце цивілізацій галактики Чумацький Шлях 2) Всі уповноважені спостерігачі Великого Кільця 3) Планеті Земля і Сонячній системі щонайменше...

Про всяк випадок повідомляю : Ми - не екстремісти  і ще раз пояснюю Чому Вам потрібен мир в Україні? 

Продовження теми від 26.09.2017
Це мабуть перше фото отримане в Україні на аматорському монтуванні з прямим приводом без гідування  , Довго , майже п"ять років ми проводили експерименти з двигунами прямого приводу , разом з Американцями  І ось перший млинець . Вчора зліпив в рамках тестувань на скору руку .На фото видно всі огріхи обробки , кривизна поля та інші дрібниці , але це не головне , головне що монтування працює стабільно і 100% кадрів пішли в роботу . Дудка 100 мм , монтування WS-200DD , 35 кадрів по 200 сек , місто , засвітка , вологість . Тепер з певність можу сказати що є спосіб фотографування небесних об"єктів для лінивих , які не люблять заморочуватись з автогідуванням ))) . дві три години і Андромеда в кишені . Для кольоу звичайно більше , але автогіду можемо помахати ручкою , прощай пошук зірок , прощайте позаосьовики , гідуючі труби , програми , привіт ДД !!!

3 коментарі:

 1. Кому це потрібно, той не задає питань, він просто робить. Слава Україні, Слава Богу!

  ВідповістиВидалити
 2. Наш блок пост Умань- Маньківкана трасі Київ -Одеса став перший в Україні ми непідвивили людей які надали нам право проводити третій форум Євромайданів http://www.youtube.com/watch?v=cdqlH2O7FKs http://www.youtube.com/watch?v=p3ksVXSdrPs відео знімав та викидав я за першу ніч на ютубі було понад 200 тисяч переглядів ! Ми вас не підвели так що умань може з гордістю предсталяти третій форум !!!

  ВідповістиВидалити
 3. Irene Caesar with Faina D and Irene Caesar
  Друзья! Дорогие мои! Родные! Поздравляю вас всех с Новым 2015 Годом! Это будет год нашего прорыва, настоящего русского чуда! Россия находится на пике Квантового Скачка, впереди всех стран. Россия -- самая передовая страна в смысле технологий. С помощью русских информационно-волновых технологий, мы уже сегодня можем иметь неограниченный доступ к энергии и ресурсам через трансмутацию из квантового вакуума, можем уже сегодня дистанционно контролировать биосистемы, климат и геофизические процессы, можем уже сегодня излечивать "неизлечимые" болезни, такие как рак, СПИД и диабет, даже первого типа, можем уже сегодня многократно увеличивать производительность сельского хозяйства. Я так люблю Россию и горжусь ею! Мы обязательно победим! Так как другого просто не дано. Только мы, русские, можем сейчас совершить Квантовый Скачок. Квантовый Скачок будет сопровождаться скачком социальным, так как информационно-волновые технологии требуют более справедливого социального устройства. Россия принесёт свет миру, спасение заблудшим, утешение и помощь страждущим! На Россию нападают тёмные силы именно потому, что технологический прорыв России не оставит им никакого шанса. Но уже ничего не остановит прорыв России к свету, к добру. Мы национализируем Центробанк. Мы вернём плановое хозяйствование, уравновешенное частной инициативой. Мы обеспечим нашей русской, технологической революцией возрождение России и всего мира!

  http://www.thematrixcity.com

  ВідповістиВидалити