неділя, 7 грудня 2014 р.

Запрошую написати листа

Шановні колеги та колежанки! Разом з організатором Марафону у Тернополі - Володимиром Шевченком та командою регіональних показів 11 Міжнародного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA запрошуємо Вас завтра 8 грудня 2014 року долучитися до збору підписів на захист 8 героїв та героїнь Марафону від Міжнародної Амністії. Місце проведення як завжди арт-кафе КОЗА. (До речі ще один співорганізатор регіонального показу - В.Х) Вас чекаємо з 10 години. Принагідно буде можливість просто поспілкуватися. Також інформуємо, що у Тернополі вже зібрано 300 підписів!

Володимир Ханас, Володимир Шевченко та 
команда Тернопільського Docudays UA

Довідково:

 Марафон написання листів на захист прав людини та для відновлення вже порушених прав.  вже кілька років поспіль організовує в Україні неурядова організація Міжнародна амністія. Цього року підписи збиратимуть на підтримку українського режисера Олега Сенцова та вчительки з Києва Ірини Рабченюк, яку побив Беркут на Майдані 1 грудня 2013 року, внаслідок чого жінка осліпла на одне око. Короткі історії людей, на чий захист збиратимуть підписи цьогоріч, можна прочитати тут http://marathon.amnesty.org.ua/petition/252 
У Тернополі Марафон відбуватиметься за підтримки ГО Тернопільська правозахисна група 8-10 грудня з 10.00 до 14.00 год. у барі «Коза».

Немає коментарів:

Дописати коментар