неділя, 25 січня 2015 р.

І впєрєді планєти всєй - єбьйом гусєй

Вчорашній український хештег #WorldwakeupRussiainvadedUkraine не потрапив у трійку світових трендів, але стабільно був четвертим.
Сьогодні обертів набирає інший хештег #BanRussiafromSWIFT.   Завтрашній твіттершторм пройде з хештегом #FreeSavchenko котрий, поза сумнівом,  не обійдуть увагою світові ЗМІ.  Зрозуміло,що ці хештеги досить часто сусідять і мають логічну ув'язку. Ця ситуація занепокоїла кремлеботів . Тому цілий день вони сьогодні старались, як ніколи. Їхні хештеги - стали популярніші, аніж наші.
Та й креативу в прихильників духовних скреп Путіна більше. Тому перша трійка російських  хештегів - моральна, історична, православна та істіннорусскомірская. Найпопулярнішими російськими темами (хештегами) сьогодні є #ГОИБАЦА #ГАРРИЕБЕТЛУИ та #ЕБУГУСЕЙ І ета харашо.
І ета правільно. І подобаються ці хештеги молодому поколінню. І вони гордяться своєю країною-агресором. Бо де, ще є вільніші люди?
Передали зброю терористам для розстрілу маріупольців і з цієї нагоди втішено "їбуть гусей". Сподіватимусь, що текст не потрапить до Кірілла, інакше йобаниє гусі стануть канонічєськими і у церквах УПЦ-МП палитимуть їм свічки.... Або палитимуть самих гусей.. Водночас є підозра, що тенденція вкидів "лівих хештегів" не закінчиться гусьми. Укртві варто очікувати нових провокацій. Від банального спамерства, що процвітало на початку Майдану Гідності, до навали технічних ботів і розхитування твісередовища, як ненадійного джерела інформації...


Немає коментарів:

Дописати коментар