четвер, 11 червня 2015 р.

Що робить міністр В Контактє?

А задумка була направду доброю. В МЗС придумали і підготовили проект "розвіртуалізації" міністра. Твіттеряни втішились і почали готуватись до можливої зустрічі, надсилаючи сотню твітів з хештегом #MeetKlimkin  Міністр особисто планує відібрати до розмови тих фоловерів(фоловерок), котрі зададуть найцікавіші запитання. Більше того, обіцяють, що розмова за кавою триватме довше , аніж 140 знаків.
В українського нововведення навіть інформаційний спонсор появився. "Європейська правда", Вони взялись ретельно за справу і написали статтю "Павло Клімкін. Розвіртуалізація" і пообіцяли "опублікувати перелік відповідей-претендентів та проведе онлайн-голосування, щоби обрати найяскравіших та найвлучніших твіттер-авторів з числа тих, хто слідкує онлайн за діяльністю міністра" . І  навіть фото розмістили, де  міністр Клімкін рекламує...російський інтернет -сервіс В Контактє.
От що на російському сервісі робить МЗС? Кобзона слухає? І коли чекати переведення офіційної пошти міністерства на мейл.ру? А що? Хіба у нас є проблеми з Росією? Дуже дивні речі, як на мене. У наш час політика мордокнижки викликає небезпідставні підозри і звідтам пора йти на інші інтернетсервіси. А тут..

Немає коментарів:

Дописати коментар