пʼятниця, 19 травня 2017 р.

Ukrainians? Підтримую!4 коментарі:

 1. Дуже вчасна пропозиція! Я вважаю, що нам україномовним українцям дуже не вистачає саме українсьої мережі для спілкування. "Єдіная страна" добре, але хотілося б і українською мовою з кимось поговорити. Я вже 7 років муштрую свою дочку, вона ходить в українську школу, я змушую її говорити зі мною українською мовою і буде дуже сумно, якщо їй наша солов'їна мова взагаді ніде та й не знадобиться. Українські діти також можуть в цій мережі знайти своє коло спілкування!

  ВідповістиВидалити
 2. Pavlo Fedoryshyn Ну поки, як на мене, все роблять правильно. Реклама розпочалась ще до запуску продукту. Так як глобально конкурувати з ФБ, ВК і т.д. дуже і дуже складно (не зміг навіть Гугл+), позиціонування себе як національної мережі ще до старту дасть десятки (сотні) тисяч користувачів. А далі подивимось-)

  ВідповістиВидалити
 3. Олег Ущенко
  2 хв. ·
  якісь у мене різко виражені двоякі відчуття.
  з одного боку, кайфово було довідатися, що Олександра Струмчинська ініціювала створення соцмережі для українців.
  з другого боку, для того тре було зібрати 50k підписів. тестових. і от українці вже кілька днів мотлошаться аби назбирати.
  50k підписів для нації чисельністю 40M перетворилося мало не на іспити на рівень нашої всепроникнущої інфантильності.
  в нормальній країні таку цифру наповнили би, бавлячись, за кілька годин...
  ось вам і причина наших проблем. люди надіються на краще, хочуть змін, але у їх свідомості закладено, що то має хтось зробити. треба не надіятися, а робити власними руцями.
  а змін нема. суспільство бурлить. клянуть систему, політиків, олігархів, загарбників. тим часом, затишно примостившись з чайком, хихикає собі в кулак наша глобальна суспільна пасивність.
  вона щось знає... )

  ВідповістиВидалити