вівторок, 17 квітня 2018 р.

про Маріупольську книжкову толоку

Три дні, насичених подіями, злетіли в Маріуполі, як малесенька кінохвилька. Покази фільмів, презентації книг. флешмоби, передача книг в бібліотеки, волонтерам та бійцям, презентації Тернопільської кінокомісії, продажі творчого доробку Андрія Кокотюхи, зустрічі зі старими друзями і незабутні знайомства, обговорення планів і відвідування локацій. Навіть спробував на смак хвилі моря...
Передивився щонайменше півсотні відгуків на подію і розумію, що чим далі відкладатиму написання історичного звіту, тим важче буде написати щось оригінальне. отож : з більшістю написаного  погоджуюсь стовідсотково - отож при нагоді "лайкав" і навіть щось коментував. Якщо не робив цього, то ще думаю.  Власні враження - не передати словами. Направду - почував себе вдома. Не все було так, як мріялось і очікувалось, але було затишно, зручно і ...добре. Все так, як вдома... :-).
Отож найперше і найбільше дякую за відчуття дому
1) організаторам і волонтерам Маріупольської книжкової толоки (їх офіційні контакти є на сайті, а неофіційні враження у серці) за запрошення і допомогу.
2) Оксані Зайцевій за опіку і допомогу в Маріку,
3) Вадиму Джувазі за охорону на виставці :-)
4) Тернопільській кінокомісії - за довіру презентації
5) Леоніду Бицюрі, Віктору Уніяту та Андрію Кокотюсі - за надане право презентувати їх твори
6) Юрію Кулику з ІТ-кластером, Юрію Заруцькому та Ірині Моргун з Суспільним та Галині Компанієць з колективом "Літературного Тернопілля" за зібрані книги для маріупільчан та мангушців
7) Сергію Кутузову - за каву, чай і цигарки для бійців
8) Олександру Починку - за консультації
9) Дмитру Черниці та Аллі Конжуковій - за запрошення і організацію заходів у Мангуші
10) Володимиру Філіпову і компанії Інсайт-медіа за наданий фільм "Червоний" для показів
11) Доблесному українському воїнству та добровольцям і волонтерам за мирний Марік і захист України...
12) Всім хто телефонував, писав і переживав.

І окремо пишу для суперзнавців виставкової справи. Коли тебе у момент, коли потрібно залишити стенд і відбути на локацію для презентації,  підміняє особисто програмний директор толоки - усвідомлюєш свою суспільну значимість і відповідальність на майбутнє :-)
Світлини Богдани Стельмах (вгорі) та Оксани Зайцевої(внизу)

Немає коментарів:

Дописати коментар