неділя, 16 грудня 2012 р.

4 денникарські дні у Чернігові


У Чернігові  триває другий семінар «Секрети блогерської майстерності  для захисту громадських інтересів при просторовому плануванні міст». Він проходить  на базі навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій  з ініціативи  Східноукраїнського центру громадських ініціатив (СЦГІ) . 25 журналістів, громадських активістів та денникарів зібрались, щоб отримати нові знання, знайомства та досвід. У древньому українському місті дивовижно переплелись історичні традиції та світовий досвід містобудування та новітні інформаційні технології.

Перебіг подій можна відслідковувати  за хештегом #cityplan  і дивитись у  мережжі в режимі реального часу. 4 команди учасників створили 5 нових денників: Денники міста, Денник за українську мережу!, ZloBud, Ніжину прозорий генплан, Містоплин
Традиційно про свої враження залишаються написи на іменці Генплан –ключ до твого міста
Знимки та посилання також розміщуються у ФБ – групі та особистих ресурсах учасників.
Тематика занять та дискусій без перебільшення універсальна: від дилеми Шекспіра та жахів сучасного некрополіса  Стамбула до проблем водопостачання українських міст. Доступ до генеральних планів та вміння просторового планування в Україні порівнюють з досвідом США. Вміння правильно писати тексти закріплюються під час практичних занять. Але найбільше про це ви можете дізнатися згодом із відгуків учасників, котрі немарно провели 4 дні у засніженому Чернігові хоч і старішають на очахJ). В Україні чудові учасники семінару та організатори. Шкода, що не вони ( сподіваюсь поки що) не засідають у Верховній Раді. Але хто сказав, що похід на Київ не розпочався з Чернігова?
Знимка Аліни Бондар.

Немає коментарів:

Дописати коментар