пʼятниця, 21 липня 2017 р.

про зустріч в Городниці

Пліт Данастріс альтернативи достатньо непередбачуваний. Вийшли з Устечка з таким розрахуноком, щоб під вечір добратись до Городниці. Але течія була набагато слабшою ніж місяць тому. Нам було відомо, що нас чекають, але течії було байдуже. Можливо, якби течія знала, що чекають нас з колонками та піснями-танцями, то пришвидшилась:-)
Нас чекали, ми спішили, а нас чекало ще одне випробування - пліт вдарило о камінь...
Пошкоджений ветеран втратив ще у швидкості. Але важливо, що нас щиро чекали. Ми це знали з чисельних телефоннних дзвінків та вигуків з берега, коли ми все таки наблизились до Городниці. У самому ж селі ми ще й умудрились сісти на мілину. Тому знимки зустрічі не дуже чіткі,
однак вони не відмінили щирості зустрічі.
То ж ми встигли трохи поспілкуватися, повечеряти місцевими помідорами і "білою кавою". Господиня Марта запросила Наталю переночувати, хлопці допомогли дровами для вечірньої ватри... Окрема дяка Маріанні Карп'як-Кучмей та Дарії Кучмей. А вранці нас пригостили смаженими кабачками та компотом, а хмельницькі мандрівники на чолі з Любомиром допомогли зіштовхнути пліт з мілини.
З ранкової Городниці ми рушили далі... Маріанно ! Наш табір бачив білу лавку і вітав молдавськоукраїнськими вигуками!... Ще раз дякую всім за небайдужість і незламність у боротьбі за Дністер.
Знимки Олега Банару та Володимира Демчишина

Немає коментарів:

Дописати коментар