понеділок, 7 серпня 2017 р.

Микола Козирєв: Сину, стріляй ...

Сину, стріляй без наказу, або Чия ж у нас війна?
Почув у ТВ-новинах репортаж «з передової», який підірвав моє моральне здоров'я. І тому я дозволю собі тут вперше лаятися. За що заздалегідь прошу вибачити.
Журналісту каже військовий: он там ми бачимо, як ворог розвантажує боєприпаси, озброєння, але у нас нема наказу стріляти ...
Ще раз, повільно: на фронті, на війні, де кожен день вбивають і калічать захисників України, військові керівники, що діють від імені держави Україна, забороняють солдату вбити ворога, який готується вбити його самого і зруйнувати державу Україну.
Ворог готується вбити солдата, а не генерала.

Генерал-сука, сидить не в окопі, а в готельному номері в Краматорську, і йому нічого не загрожує.
Ховатимуть завтра-післязавтра будуть солдата, а не генерала. І божевільні крики біля труни солдата його матері-батька-сестри-брата-сина-дочки-бабусі-дідуся ніхто в країні не почує.
Тому що журналісти-суки з камерою на похорон не їздять і тому сльози і невтішність сім'ї убитого солдата далі села нікого не чіпатимуть. І глухий стукіт грудок землі об кришку його труни не долетять до шляхетних вух всіх верховних київських сук.
Так чия ж у нас війна?
Ворог окупував більшу частину території країни, кримську її частину взагалі присвоїв (анексував), і у нас не визвольна війна? Чи не війна всього народу проти окупанта?
Ах, так, головком і генерал виконують «Мінські угоди-2», і тому в солдата, якого завтра, можливо, вб'ють, нема наказу стріляти.
Ми платимо мито агресору - смертями. Але не тільки. Ще й ганьбою національного приниження.
Щоб усвідомити, в якій дупі ми опинилися, вчитайтеся хоча б в п.6 «Мінських угод-2», цього «акту про гібридну капітуляцію»: «Забезпечити звільнення і обмін всіх заручників і незаконно утримуваних осіб на основі принципу« всіх на всіх » . Цей процес має бути завершений найпізніше на п'ятий день після відводу ».
Вловили юридичний сенс цього пункту? Тобто Україна в цьому «історичному документі» сама визнає, що вона, як і ворог-окупант, захоплює і тримає для обміну заручників! «Всіх на всіх».
Але згідно зі статтею 147 Кримінального кодексу України, захоплення і утримання заручників - це злочин, карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років! Хто сяде? Кучма, який це підписав? Або президент, який йому доручив це робити? Може, Медведчук чи Ірина Геращенко?
Для розуміння масштабу цієї ганьби я вас розважу вульгарним анекдотом. Його розповів філософ Славой Жижек в есе «Возлюби ближнього свого? Ні, спасибі! », - мова там про різні позиції інтелектуалів, які грають в суспільстві ролі дурня або шахрая,  щоб отримати свою частки вигоди, задоволення в підлій, принизливій ситуації.
Так ось, справа була в середньовічній Росії, під час татарського ярма. Їде татарський озброєний вершник і зустрічає на пустій дорозі селянина з молодою дружиною. Воїн- татарин не тільки захотів побавитися з молодою красунею, а й ще  принизити її чоловіка. І він наказав йому: поки я буду займатися прямо тут на дорозі любов'ю з твоєю дружиною, ти підтримуй мої яйця, щоб вони не забруднилися в пилу! Коли татарин поїхав, селянин почав радісно потирати руки від задоволення. Дружина йому: «Ти чого радієш, дурень - мене ж згвалтували у тебе на очах!» А він у відповідь хихикає: «Так я ж його надув! Я не тримав його яйця, і вони у нього все в пилюці і бруді! »
Україну кожен день гвалтує лисий московсько-ординський хан, і для приниження всіх нас він надиктував колективному київськиму мудаку- «селянину» «Мінські угоди» - щоб він підтримував йому яйця.
І як же багато у нас боягузливих мудаків, які втратили звичайне чоловіче достоїнство! Вони задоволені тим, що можуть хоч у чомусь надути насильника. І вже радіють, що ось санкції США змусять, нарешті, цього насильника злізти з неньки України, і наші ручки чисті! Ми не тримали йому яйця, вони у нього забруднені  санкціями! Хі-хі!
А я звертаюся до Солдата: «Не слухай їх, синку, якщо треба для тебе, твого життя і твоєї сім'ї, для нашої України - стріляй без наказу»
Микола Козирєв

1 коментар:

  1. Яка гірка правда! Мені особисто розказував один знайомий про цю ситуацію. Каже, сидимо в окопах, скрегочимо зубами, бо спереду ворог нам голу задницю показує, а з тилу наказ не відкривати вогонь.А якщо проявимо ініціативу, то погрожують військовим судом за порушення наказу!!! Люди добрі, не вкладається в голові!!!

    ВідповістиВидалити