неділя, 26 березня 2017 р.

Тернопіль – місто для життя

Заява членів територіальної громади міста Тернополя щодо затвердження змін до 

Генерального плану Тернополя на пленарному засіданні сесії 24 березня 2017 рокуМи, нижчепідписані громадяни України, члени територіальної громади міста Тернополя, відстоюючи принципи верховенства закону  та демократії , а також невід’ємного права людей на безпечні умови проживання, керуючись Конституцією України та Статутом територіальної громади м. Тернополя висловлюємо свою рішучу незгоду з рішенням групи депутатів Тернопільської ради, відомих як організована група «вбивці Тернополя»
. На пленарному засіданні сесії 24 березня 2017 року вони в порушення процедур та публічним домовленостям прийняли зміни до Генерального плану міста ..
Ми вважаємо неприпустимим прийняття такого важливого для життя міста документа без широкого громадського обговорення та застосування доволі сумнівної процедури голосування, коли про час та місце проведення сесії повідомляються депутати в телефонному режимі напередодні увечері, а члени територіальної громади Тернополя дізнаються про результати голосування постфактум.
Ми погоджуємось з думкою громадських активістів, що більшість із запропонованих змін не відповідають інтересам громади Тернополя та мають на меті легалізувати численні порушення законодавства у сфері землевідведення та містобудування, здійсненні в інтересах вузького кола осіб. Особливо хочемо наголосити на знищенні зелених зон міста та забудови територій парків, що значно погіршить екологію Тернополя, а відповідно негативно відіб’ється на здоров’ї всіх його жителів. Такі рішення не залишають ніяких перспектив нашим дітям, онукам та правнукам на здорове довкілля
Соціально-гарантовані об’єкти, котрі були передбачені у попередньому Генеральному плані та об’єкти загальноміського значення винесено на землі, які не мають гарантії бути законно погодженими під забудову. А в той же час, визначені минулим Генеральним планом ділянки соціального призначення, цими змінами визначено під житлову забудову. Ці зміни також суттєво вплинуть і на промисловий комплекс, котрий має забезпечувати робочі місця та поповнення бюджету. Більшість підприємств підлягає так званій «реконструкції», а фактично знищенню і знову ж таки під житлову забудову. Турбує розміщення житлової забудови поблизу території аеропорту, що значно ускладнить його функціонування або зовсім заблокує його розміщення чи функціонування як міжнародного.
Поза сумнівом таке рішення ми оскаржимо в судах усіх можливих інстанцій, а також залишаємо за собою право до заклику однодумців до радикальних дій у відстоюванні інтересів територіальної громади.
Вважаємо за необхідне скасування прийнятих змін та повернення  до обговорення нового Генерального плану міста Тернополя із залучення якнайширшого кола фахівців та представників громадськості як місцевого, так і міжнародного рівня. Тернопіль буде зеленим  містом для життя, а не залізобетонним символом злочинних оборудок безвідповідальної кліки.

Текст відкритий для підписання всіма зацікавленими особами. Коментарі вітаються...

Олег Фостяк - архітектор
Василь Ханас - громадсько-політичний діяч, учасник бойових дій
Борис Гора - турист
Віталій Кудлак - громадсько-політичний діяч
Володимир Ханас - приватний підприємець
Олександр Починок - біатлоніст, призер чемпіонатів Європи, доброволець
Олена Степанова - юрист
Вікторія Ушакова - приватний підприємець
Любомир Балук - приватний підприємець
Оксана Марків - приватний підприємець
Іван Марчук - громадський діяч
Ірина Яремчук - громадська діячка
Олександр Домбровський - громадський діяч
Ігор Василів - Автомайдан
Василь Федюк - член СУМ в Україні
Наталія Когут - юрист
Оксана Кузьменко - громадський рух Глибинний екологічний опір
Олександр Філь - голова ГО "Екоальянс"
ЮріСобі - голова ВелоТЕ
Ігор Котляр - громадський активіст
Людмила Борис - українка
Олег Синовець - приватний підприємець
Володимир Шевченко - громадський діяч
Оксана Загорська - директор ТОВ
Олена Дейнека - підприємець
Ліля Мусіхіна - етнограф, волонтер
Андрій Об'єщик - громадський діяч
Едуард Міляновський - науковець
Андрій Палюх, громадський діяч, призер чемпіонату світу з дзюдо
Віка Кузь -вчителька
Павло Федоришин - оцінювач
Тетяна Смірнова - підприємець
Василь Тарас - платник податків
Лілія Лилик- дизайнерка.
Світлана Мичко - журналістка

25 коментарів:

  1. Олег Синовець - приватний підприємець

    ВідповістиВидалити
  2. Сергій Яригін, громадський діяч.
    Голова ВГО "Українське Піратське Співтовариство"

    ВідповістиВидалити