субота, 4 березня 2017 р.

про акції протесту у Кишиневі

14 березня 2017 року в Міжнародний день річок (Міжнародний день дій проти гребель) молдовські активісти виступлять на захист Дністра. Вони переконані , що рішення Уряду України побудувати каскад з шести ГЕС у верхів'ях Дністра неминуче призведе до незворотних наслідків. Вони кратикують слабкі спроби уряду Молдови домовитися з українською стороною . І тому всі небайдужі громадяни Молдови  вийдуть на мирний протест з наміром вплинути на уряди та парламенти країн та особисто президента України.
Рішення про будівництво ГЕС на Дністі має бути призупинене аби запобігти гігантській екологічній катастрофі, як в Молдові, так і в  Україні. Очікується, що протести 14 березня відбудуться  в Кишиневі біля приміщення Посольства України в Республіці Молдова (вул. Василе Лупу, 17) та біля Представництва ЄС в Молдові ( ул.М.Когелнічану, 12). Нагадаю, що на Тернопіллі громадським рухом "Вільний Дністер" 11 березня о 11.00 в смт. Скала-Подільська Борщівського району заплановано проведення акції з очищення та впорядкування русла річки Збруч - однієї з основних приток Дністра. 

5 коментарів:

 1. Чому "призупинене"? Його треба терміново скасувати, а адептів секти "покращення Дністра греблями" відправити за насіровим на ношах, загорнувши у ковдри... Ногами вперед.

  ВідповістиВидалити
 2. http://www.ternopilinfo.com/u-kyshynevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/
  http://www.chernivtsi.in.ua/u-kishinevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/

  ВідповістиВидалити
 3. http://www.franyk.in.ua/u-kishinevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/
  http://sambir.daily-inform.in.ua/u-kyshynevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/
  https://www.pro-lviv.in.ua/u-kishinevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/
  https://www.sicheslav.in.ua/u-kishinevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/
  https://novoarkhangelsk.info-stream.in.ua/u-kyshynevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/
  http://www.vinnytsia.in.ua/u-kishinevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/
  https://www.po-ltava.in.ua/u-kishinevi-vidbudetsya-aktsiya-protestu/

  ВідповістиВидалити