субота, 9 липня 2016 р.

Напишіть листа Олегу Сенцову

Українці Олег Сенцов та Олександр Кольченко продовжують перебувати в ув’язненні за надуманими звинуваченням у “тероризмі”, які вони заперечують і називають політично вмотивованими. Нагадую, що військовий суд у російському місті Ростов-на-Дону засудив кінорежисера Олега Сенцова до 20 років ув’язнення, а еколога і антифашистського активіста Олександра Кольченка до 10 років.
Тільки консолідовані дії української громадськості, влади та міжнародної спільноти можуть посилити тиск на російську владу та добитись повернення хлопців на Батьківщину. 


Amnesty International в Україні розпочала  безстрокову акцію з на підтримку Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Підтримати акцію надзвичайно просто : потрібно лише заповнити онлайн-форму , листи роздрукують та надішлють адресатам.
На переконання організаторів: "Листи, які надійдуть, стануть не лише підтримкою для несправделиво ув’язнених українців, але покажуть владі Росії, що про Сенцова та Кольченка пам’ятають, що справедливості вимагають тисячі людей."
Якщо Ви хочете написати листа Олегу Сенцову самостійно - його нова адреса


629400 Россия, Ямало-Ненецкий автономний округ, г. Лабитнанги, ул. Северная 33, ИК-8. Сенцову Олегу Геннадиевичу
І чисто особисте.  13 липня виповниться 40 років Олегу Сенцову. У цей самий день - моєму сину виповнюється 26,..

Портрет роботи @Ateralba


Немає коментарів:

Дописати коментар