пʼятниця, 22 липня 2016 р.

Про герб комунопатріотів

Літо початку 60-х. На дорозі з Бучача партійний чиновник зупиняє "Побєду" і звертається до колгоспниці-лемчині, котра у обідню пору досапує "норму": - Товаришко! А якою дорогою доїхати до Бариша?.. "Товаришка" доспала рядок. Витерла піт з чола. Спершись на сапу, деякий час дивиться вдалину і промовляє: -Агій! Дорогу до комунізму знає, а , курва, до Бариша, нє...
Літо цього року. До міського голови Тернополя звертається група "тернополян-патріотів" з вимогою "щодо заміни на гербі Тернополя жидівської шестикутної зірки на українську восьмикутну".
І НІХТО з підписантів не звернув уваги на Статут територіальної громади міста Тернополя, як і не звертав уваги на його розробку,  Чекали вказівок найвидатнішого історика, філософа, геральдиста, сходознавця і т.д. Стрингалюка?
А до чого тут комунопатріоти, спитаєте ви? У 60-х Хрущов дозволяв розстрілювати людей, всупереч діючому законодавству, оскільки листів з вимогами розстріляти було багато. І підписували ці листи "патріоти".
П.С. Пишу текст , перебуваючи у Варшаві. Ще раз прочитав коментар Кухарського і стало лячно за жителів міста-побратима Тернополя Тарнова. Живуть собі та добре живуть і не знають великих істин. Може допоможемо їм покращити життя і проінформуємо про загрози Леліви? 
..

Немає коментарів:

Дописати коментар