четвер, 7 липня 2016 р.

"Озеро радості" від Віктора Марціновіча

Кампанія "Будзьма беларусамі!" оголосила про початок продажу нової книги Віктора Марціновіча "Возера Радасці"("Озеро Радості").

Віктор Марціновіч - один з найпродуктивніших і найзатребуваніших сьогодні прозаїків Бєларусі, а тому - об'єкт як щирого читацького захоплення так і затятої ​​критики.
Фігура сучасної літератури, яка одночасно викликає і зацікавленість з боку широкого кола людей, і глузування колег по цеху.

"Озеро Радості" - п'ята книга Марціновіча (перед тим читачі захоплювались його "Параноєю", "Студеним вирієм", "Сфагнумом" і "Мовою"-В.Х.) і, за визнанням автора, "найчесніший і найдоросліший роман з написаних досі", а також "спроба прибрати фільтри, які існують між серцем і художнім текстом". Переклад бєларуською мовою зробив літератор Віталь Рижков.

Як повідомляє анотація, цей роман - road movie, маршрут якого пролягає через Мінськ, Тарасова, Вільно і навіть Місяць. Літопис покоління, що загубилася в проміжку між ліквідацією ВЛКСМ і його урочистому відродженню. Книга про неминучість дорослішання, а також про те, які нелюдські зусилля треба докласти, щоб залишитися людиною.

Встигнути першим прочитати і скласти власну думку про новий твір Віктора можна починаючи від сьогодні! А попереду нас чекають цікавинки від автора і, звичайно, презентація книги. На сайті кампанії вже зараз можна прочитати уривок з роману, а також прослухати розмову з автором.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар