четвер, 24 березня 2016 р.

Щодо Надії Савченко

Дорогі колеги та колежанки!
Щодо питанння підтримки Надії Савченко. Вона - у московській тюрмі. Тож будь-яка акція на її підтримку є виправданою. Звільнення політзаручника Н.Савченко - не є нашою кінцевою метою. Ми маємо домогтися звільнення ВСІХ заручників, що знемагають у рашистській неволі: і Сенцова, і Карпюка, і Кольченко, і Афанасьєва, і Клиха, і Бекірова і...і...Більше того нашою метою має бути звільнення української території від загарбників і знищення московського імперіалізму задля забезпечення безпеки людства (в першу чергу наших дітей). Я розумію, що ЮВТ сотоваріщі втягнули Надію у процеси, котрих вона сама навряд чи може оцінити.
Тому можна прогнозувати у найближчому майбутньому достаньо дивні заяви Надії. Тож я після звільнення Савченко  -  не реагуватиму на жодні її депутатські ініціативи, бо в неї нема елементарної політичної підготовки (не знаю навіть чи вона комікси читала) і вона більше може наплужити, аніж зробити щось корисне на депутатському поприщі. Вона може співати з чужих голосів, навіть несвідомо. Отож - не дивіться на неї як на політика, чи , не дай Бог, на очільника політсили. Не ліпіть з неї кумира аби не розчаровуватися за кілька днів. Вона -  заручник ситуації. І поки що, тримається вона гідно. Не канонізовуйте її, але й не опускайте руки у боротьбі за звільнення ВСІХ наших...
П.С. Ці тексти, що нижче, справді писав я. І не вірю, що я про це пошкодую. Портрет роботи @ateralba

2 коментарі:

  1. Євгенія Чуприна
    Щойно ·
    Чого хочуть люди, які продовжують розакчувати тему Савченко? Особисто я вже склала про неї думку. Це людина смілива, горда, досить талановита, але і досить погано освічена, яка має специфічний досвід і діє за власним розумінням, нікого не слухаючи. Але все ж таки вона користується джерелами інформації, які не відповідають нашим високим вимогам. Тобто вона не може бути політиком, який представляє наші інтереси, і сумнівно, щоби зайшлось взагалі якесь угрупування чи коло людей, котрих вона могла би представляти. Тож взагалі нема про що говорити. Але сама ця ситуація, коли людина, котра поводилась героїчно, повернулась з полону і її почали всі гівняти, виглядає бидлувато. Мені здається, цього варто уникати.

    ВідповістиВидалити