четвер, 18 серпня 2016 р.

Юлія Сівєц:Борщ і незрозуміла Мордокнижка

Ну все. Марку Цукербергу треба на пенсію. А розроблений і заснований ним Фейсбук(мордокнижка) потрібно терміново закривати. Королева бєларуських виборів Лідія Єрмошина висловилася критично з приводу соціальних мереж. "Зовсім не розумію, для чого потрібні соціальні мережі", - сказала голова Центрвиборчкому. 
Правда, більшість бєларусів цікавить питання, для чого потрібен Центрвиборчком на чолі з Лідією Михайлівною, з огляду на те, як підраховуються голоси в нашій країні. Та й довіри до соціальних мереж у громадян Синьоокої буде побільше, ніж до Центральної виборчої комісії.
Дійсно, навіщо нам Фейсбук або Інстаграм, якщо є Лідія Михайлівна. Дивіться краще її відеоблог про парламентські вибори. Хоча, по правді кажучи, на котиків у Фейсбуці дивитися приємніше. Котики в соціальних мережах - це мімішно. А ось Лідію Михайлівну мімішною ну ніяк не назовеш. Однак, найголовніше, в соціальних мережах, коли маєш тисячу друзів, то вже не вкажеш на сторінці, що у тебе їх п'ять тисяч. Чого не скажеш про результати бєларуських виборів. Так що, соціальні мережі Лідії Михайлівні точно не зрозуміти.
 А ще Лідія Михайлівна заявила, що не розуміє, як можна размовляти з кимось в переписці і хвалитися знимками перед незнайомими людьми. Що тут сказати? Краще б Лідія Михайлівна щодня знимки свої викладала і рецептами борщу ділилася в Фейсбуці, ніж рахувала голоси так, як рахує. Краще розміщувати селфі в соціальних мережах, аніж ті результати, які малює ЦВК після кожних виборів.


Переклад за текстом : Боршч і незразумелы Фэйсбук
Інші публікації Юлії Сівєц  українською : Південнокорейські подарунки на Всебєларуському сході

Знимка із Всемережжя

Немає коментарів:

Дописати коментар