середа, 25 січня 2017 р.

Юлія Сівєц:Безсмертне дармоїдство

Якщо ви не знаєте, про що розмовляти з співрозмовником, поговоріть про дармоїдство. Точно потрапите в яблучко. Ось уже котрий тиждень тема дармоїдства - в мейнстрімі. У Бєларусі дармоїдство швидко перегонить іншу популярну тему - погоду. Скоро замість привітань ми будемо питати про дармоїдство. У англійців є вітальне слово "Нow are you", а у нас буде: "Ти ще не дармоїд?". Скоро зичення "бажаю щастя" будуть сприйматися негативно, оскільки саме "листами щастя" називаються повідомлення з податкової з вимогою заплатити податок. 

На цьому тижні про дармоїдство знову всі згадали. Один з жителів нашої справедливої ​​країни вирішив платити податок частинами: а саме по копійці. Він вже зробив перший внесок: цілі дві копійки. Правда, в Міністерстві з податків і зборів пояснили, що платити по частинах можна, але всю суму все одно потрібно заплатити до 20 лютого. Після цього моменту "ікс" почне нараховуватися пеня. Так що, за зазумом податкової, до 19 лютого можна платити по копійці, але 20-го доведеться заплатити всю суму, що залишилася, якої не вистачає до 360 рублів. 
А ще 17 лютого пройде акція проти "декрету про дармоїдів". Вона буде називатися "Марш розсерджених бєларусів". Цікаво, чи прийдуть на цей марш всі ті дармоїди, які отримали "листи щастя" і тепер обурюються, що потрібно платити 360 рублів. Податківці нарахували 50 тисяч дармоїдів. Однак щось підказує, що їх обурення поки що так і залишиться на кухнях.Немає коментарів:

Дописати коментар