В Україні нині є щонайменше 5 філософів світового рівня: Любомир Гузар, Йосиф Зісельс, Микола Козирєв, Мирослав Маринович, Олександр Чумаков... Чиї тексти читають ті, хто вважає себе "українським політикумом" чи "українськими ЗМІ"?
четвер, 29 грудня 2016 р.
понеділок, 26 грудня 2016 р.
Паліна Сцепаненка:Ленін з петлею на шиї
Що робити з численними пам'ятниками Леніну, які до сих пір «прикрашають» малі і великі міста Бєларусі.
Одні вважають, що від цієї монументальної спадщини совєтської імперії потрібно позбавлятися, якомога швидше. Також є думка, що позбуватися варто далеко не від усіх пам'яток, а тільки від найпотворніших і найстрашніших, а ті, що мають художню цінність потрібно залишати на місці, оскільки це також «наша історія, а переписати історію не можна». А Леніни продовжують стояти на площах, про деякі з них є анекдоти, а про інших - легенди. Одну таку легенду (чи бувальщину?) розповів житель міста Орша Віктор Третьяков:
середа, 21 грудня 2016 р.
Юлія Сівєц:Дід Мороз і Сталін
У січні нового 1937 року Дід Мороз і Снігуронька вперше разом привітали гостей на святі в московському Будинку Союзів.
Спочатку більшовики заборонили Діда Мороза, а в 1929 році спеціальні патрулі навіть зазирали у вікна, щоб у совєтських людей не було всіх цих буржуазних ялинок і Святих Миколаїв. Однак, завдяки другому секретарю ЦК КП(б) України Павлу Постишеву, зимове свято совєтським людям повернули. Правда, у вигляді Нового року, а не Різдва. Ну, хоч так, аніж зовсім ніяк. І в грудні 1935 року вже відбулася перша офіційна новорічна ялинка з Дідом Морозом. Через два роки Дід Мороз вже з онукою вітав радянських дітей. А ще через рік ініціатора створення радянського Нового року Постишева заарештували.
Віктор Сазонов:Поїдьте до Києва..
Знаменита "Вікіпедія" починає свою розповідь про "БєлСат" такою фразою:
Сама дата, до якої був прив'язаний початок першої трансляції, яскраво говорила про тематику і наміри колективу нового незалежного ЗМІ.
Цьогоріч, в День прав людини я роздавав жителям Гродно спецвипуск "Народної волі" присвячений цій даті. І багато гродненців, взявши газету, з тривогою запитували мене, чи правда що "БєлСату" більше не буде ...
Уладзімір Хільмановіч: Про мову і школу
У 1991 році, після закінчення університету, мені, історику за освітою, довелося викладати в одній Гродненської шкіл, бєларуську мову і літературу. Причиною було те, що в державі йшла бєларусизація і гостро не вистачало фахівців з рідної мови. У той час в різних державних установах проводилися різні курси бєларуської мови. Довелося і мені вести такий спеціальний курс для співробітників і працівників готельного господарства двох гродненских готелів - "Бєларусь" та "Гродно".
неділя, 18 грудня 2016 р.
Підтримаймо "Бєлсат"
Колеги та колежанки ! Безумовно - це Ваша особиста справа - писати чи не писати Президенту Порошенку з приводу фінансування "Бєлсату". Але не можна не враховувати того факту, що в Україні проживає майже 300 тисяч бєларусів і ніхто не піддає сумніву беззаперечного внеску "Бєлсату" у протидії інформаційній війні з боку російських медіа. При нагоді Ви можете надіслати лист підтримки колективу телеканалу в польське Міністерство закордонних справ rzecznik@msz.gov.pl , до керівництва правлячої партії «Право і
справедливість» biuro@pis.org.pl , та в канцелярію Президента Польщі Анджея Дуди biuroprasowe@prezydent.pl
Надсилайте лист з темою : Poparcie dla Biełsatu
субота, 17 грудня 2016 р.
Про "Бєлсат"
Голові Ради національної безпеки та оборони України
Петру Порошенку
Сьогодні на пострадянському просторі домінує ідеологія т.зв. "русского міра" . Ця ідеологія є однією з причин війни, яку ведуть проти нашої країни. З метою захисту суверенітету України та протидії інформаційній агресії з боку Російської Федерації прошу на найближчому засіданні РНБОУ розглянути питання про фінансування єдиного в світі бєларуськомовного телеканалу "Бєлсат" , котрий який не лише розширює демократичні погляди, але і формує національну свідомість, що, є дуже важливим фактором у відстоюванні державності і незалежності нашої країни.
Володимир Ханас, громадянин України, платник податків
Див також
Петру Порошенку
Сьогодні на пострадянському просторі домінує ідеологія т.зв. "русского міра" . Ця ідеологія є однією з причин війни, яку ведуть проти нашої країни. З метою захисту суверенітету України та протидії інформаційній агресії з боку Російської Федерації прошу на найближчому засіданні РНБОУ розглянути питання про фінансування єдиного в світі бєларуськомовного телеканалу "Бєлсат" , котрий який не лише розширює демократичні погляди, але і формує національну свідомість, що, є дуже важливим фактором у відстоюванні державності і незалежності нашої країни.
Володимир Ханас, громадянин України, платник податків
Див також
Закриття "Бєлсату" могла інспірувати Москва
Неофіційні джерела повідомляють, що польський уряд прийняв рішення про зменшення фінансування телеканалу "Бєлсат" на 2017 рік на 2/3, в порівнянні з 2016 роком. І це при тому, що Комісія закордонних справ Сейму рекомендує збільшити фінансування для незалежних бєларуських ЗМІ. Більш того, неофіційні джерела стверджують, що "Бєлсату", передали вказівки перевести єдиний в світі бєларуськомовний телеканал російською мовою. Ми попросили прокоментувати ситуацію директорку телеканалу "Бєлсат" Агнєшку Ромашевську-Гузи.
пʼятниця, 16 грудня 2016 р.
Заборона "Бутирки" як ознака національної згоди в Бєларусі

У заяві йшлося про те, що в репертуарі "Бутирки" є тексти, котрі ображають співробітників міліції. Ну, а співробітників міліції у нас принижувати не можна.
вівторок, 13 грудня 2016 р.
Потрібна допомога Василю Овсієнку
Серйозно захворів Василь Овсієнко - політв'язень, якого заарештували за радянською операцією "Блок" (погугліть обов'язково, хто не знає), фактично, перший, хто дізнався про загибель Василя Стуса, член Харківської правозахисної групи, ось посилання на роботу його життя - музей дисидентського руху http://archive.khpg.org/
14 грудня йому робитимуть операцію на мозку.
14 грудня йому робитимуть операцію на мозку.
вівторок, 22 листопада 2016 р.
Зборівські гімназисти про "Євромайдан SOS"
18 листопада з Михайлом Жирівським та Василем Ханасом відвідали Зборівську гімназію- наших партнерів по XII Мандрівному фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA . Десь років чотири тому я для себе відзначив такий факт - учні гімназії не завжди відразу бурхливо реагують на побачене. Однак за якийсь час приходять відгуки і ти розумієш, що стрічки не просто дивились - їх переживали... Свідченням цього і цьогорічні відгуки на "Євромайдан SOS"...
субота, 19 листопада 2016 р.
Чи варто ображатися на "східні креси"?
Свою точку зору на те, що громадяни сусідньої країни називають західну частину Бєларусі "східними кресами" для "Бєларуського Радіо Рация" висловив історик з міста Гродно Алесь Кравцевіч.
Радіо Рация: Як ви прокоментуєте позицію тих осіб, які вважають, що території колишніх "східних кресів"
Віктор Сазонов: Американський вибір
Таких розгублених облич я не бачив давно. Телекоментатори більшості світових каналів виглядали в цей день як блекоти об'ївшись. Це ж треба! В один голос пророкували перемогу одному кандидату, а виграв інший. Всі коментарі, всі домашні заготовки були підготовлені під перемогу Клінтон, а переміг Трамп.
вівторок, 15 листопада 2016 р.
Про потяг в Європу

неділя, 13 листопада 2016 р.
Лист на вулицю Мікке
Вчора у Кременеці відбувся вечір "Право на пам'ять" присвячений Станіславу Мікке. Учасники вечора перегляули документальну стрічку Рафала Геремека " Cпи, мужній", спілкувались з його вдовою - Боженою Мікке та перекладачкою праць Станіслава Мікке, довголітньою співробітницею Світланою Філоновою. Після завершення дискусії « Роль історичних досліджень у формуванні візій прав людини на прикладі Катинської трагедії» Божена Мікке підписала перший конверт з маркою, виготовленою спеціально для цього заходу. Він полетить з Кременця до Варшави на вулицю Станіслава Мікке. Про перебіг заходу, буде не одна публікація, а тим часом - на знимці Ігоря Чайки - урочистий момент.
Захід відбувся з ініціативи Клубу полонофілів у рамках XIII Мандрівного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA в Тернополі та Тернопільській області.
четвер, 10 листопада 2016 р.
Ігор Длябога: Думки з діаспори щодо протестів
Результати виборів у США викликали шквал коментарів в Україні. Не хочу
про них говорити, бо, направду не переймався американськими виборами, але у
твіттері ретвітив Хілларі з двох мотивів: - хотілось побачити першу
жінку-президента США і тотальна перевага Дональда у знайомих твіттюків
викликала потребу допомогти відстаючому. Коментар людини, неабияк ознайомленої
із закуліссям виборів і сьогоднішьою ситуацією важливий ,щонайменше, як
україномовне першоджерело. Отож. Ігор Длябога:
Думки з діаспори відносно протестів
після президентських виборів в США.
вівторок, 8 листопада 2016 р.
Верховному Головнокомандувачу
Шановні колеги та колежанки!
Сьогодні, за день до 40-ї річниці з часу створення УГГ офіційний представник Міністерства оборони України - з його слів і представлення у суді - Олег Боберський у перерві судового засідання відповів мені на запитання ; Чи знаєте ви, що таке права людини і що за день 9 листопада? - Не знаю.
Далі він проінформував мене, що діє "відповідно інструкцій"
понеділок, 7 листопада 2016 р.
Про панораму моралі

субота, 5 листопада 2016 р.
Stanislaw Mikke i „Prawo do pamięci”
Serdecznie
zapraszamy na wieczór „Prawo do pamięci”, który odbędzie się 12 listopada 2016r
o godz. 17 w budynku Muzeum Krajoznawczego m. Krzemieniec przy ul. Szewczenko
90
Każdy ma prawo do
pamięci, tak samo jak do godnego
pochówku.
Tam, gdzie zanika
pamięć o losach pojedynczych osób, historia łatwo staje się narzędziem
polityków. Natomiast los jednej osoby
czasem może się stać dobrym podręcznikiem historii dla wielu. Zyciorys
Stanisława Mikke, którego pamięci poświęcony będzię ten wieczór, tego dowodzi.
W PROGRAMIE:
неділя, 30 жовтня 2016 р.
Про «Право на пам’ять»
Шановні колеги та колежанки!
Кожен з нас має право на пам’ять. Так само, як і на гідне поховання. Крім того, історія часто стає інструментом політиків; терени колишнього СРСР, до цього часу, як і раніше, позбавлені людського обличчя. В той час, як доля однієї людини, іноді, може стати для багатьох добрим підручником історії. Життєпис Станіслава Мікке, пам'яті якого і буде присвячений вечір, це доводить.
субота, 29 жовтня 2016 р.
DocudausUA на станції "Бережани"

середа, 26 жовтня 2016 р.
"Історія нескорених в 3D" на Мандрівному фестивалі

Крім перегляду фільмів, з ініціативи місцевих партнерів відбуватиметься ціла низка правопросвітницьких заходів, котрі анонсуватимемо окремо. Уже завтра співзасновник ГО "Файне місто" Михайло Жирівський перед показом фільмів з циклу "Енциклопедія майдану" презентує книгу, створену ним з однодумцями - НЕБЕСНА СОТНЯ Історія нескорених в 3D. Аналогічні "дуети" відбудуться і у інших районах області.
неділя, 9 жовтня 2016 р.
Не стало Великого Вайди
Його не стало кілька годин тому. Його стрічки можна було любити чи не любити. Дивитись чи ігнорувати. Але ніхто не сумнівався у масштабі його Постаті. Вайда направду був Великим. Бо він був і для всіх разом і для кожного зосібно. І тепер більшість з тих, кому прощастило бачити його фільми за життя, а тим більше - з ним спілкуватись , порівнюватимуть інших режисерів з ним...
Він був Великим Вайдою за життя. Після смерті, порівняння когось з ним, втратило сенс.
Він був Великим Вайдою за життя. Після смерті, порівняння когось з ним, втратило сенс.
пʼятниця, 7 жовтня 2016 р.
Презентація книги "Благословен, хто йде"
Сьогодні відбулася презентація книги "Благословен, хто йде!". Ті хто не були на цьому щирому, теплопу, душевному , направді родинному заході можуть позаздрити тим, хто там був. На своїй сторінці у ФБ Тарас Коковський написав:"Щиро дякуємо всім друзям, приятелям, шанувальникам творчості Лесі Романчук, котрі вчора 7 жовтня завітали на презентацію нової Лесиної книжки "Благословен, хто йде... ".
четвер, 6 жовтня 2016 р.
"Жива ватра" у Тернополі
вівторок, 4 жовтня 2016 р.
Нова книга Лесі Романчук
Отримав запрошення від подружжя Лесі Романчук-Коковської та Тараса Коковського на презентацію нової книги Лесі Романчук "Благословен, хто йде", яка відбудеться 7 жовтня в Українському домі "Перемога". Початок о 18-00.
Щиро дякую і принагідно запрошую всіх своїх друзів та колежанок на непересічну подію.
понеділок, 26 вересня 2016 р.
Агнєшка Ромашевська: Чи всі повинні від мене чогось хотіти???
Чоловік: можливо, ти мені приготувала обід… я тобі насправді усе приготую…… так-так, і не могла б ти купити хліб, коли будеш повертатися додому? Так прямо на вулиці….
Мама: але, Агульку, давай побачимося, хоч на хвилинку, коли я буду повертатися з Вроцлава? Прийдеш до мене? «Я хвора» - але на хвилинку…. (розчарування в голосі).
неділя, 25 вересня 2016 р.
Василь Ханас: Це- моя "Хвиля"
XAHAC: Це- моя "Хвиля"!: Дорогі друзі та подруги! Днями в Києві відбулася перша зустріч регіональних представників ініціативних груп зі створення партії "Хвиля". Оскільки я перебуваю на контрактній службі в зоні бойових дій то не міг фізично брати участь у цій зустрічі. Крім того існує юридична заборона військовим брати участь у політичній боротьбі, бо є небезпека утвердження насильства у політичному житті. Водночас я уважно слідкую за жвавими розмовами та пошуком спільниїх рішень моїми однодумцями. Тому закликаю всіх своїх знайомих, котрих я знаю у мирному житті, уважно слідкувати за діяльністю ініціативних груп зі створення партії "Хвиля" і , за можливістю, долучатись до них. Спільними зусиллями ми можемо змінати на краще і Тернопільщину і Україну. Це - наша хвиля!
П.С. Виконую прохання сина. Поширюю інформацію.
З повагою
військовослужбовець ЗСУ Василь ХанасП.С. Виконую прохання сина. Поширюю інформацію.
неділя, 18 вересня 2016 р.
Про вечір памяті Станіслава Мікке
Вітаю!
Пропоную один вечір у Тернополі присвятити польській історії. І зробити це таким способом, який я давно вже вважаю найефективнішим, а, можливо, єдино ефективним - для масової аудиторії.
Історія перестає бути пам'яттю і стає знаряддям в руках політиків з того моменту, коли з неї йдуть живі люди - їхні обличчя, імена, їх нелінійні долі. А тим часом за біографією окремої людини часто можна було б вивчати історію цілої країни. Життя Станіслава Мікке - саме той випадок.
середа, 14 вересня 2016 р.
Польський досвід реформ місцевого самоврядування
Конференція на тему «Шлях Республіки Польща до дієвого
місцевого самоврядування» відбудеться у Тернополі 20 вересня 2016 р. в приміщенні Тернопільської
обласної ради( вул. Грушевського 8, каб.532). У конференції візьмуть участь
очільники Тернопільської облради та ОДА Віктор Овчарук та Степан Барна, консул Генерального
Консульства Республіки Польща в Луцьку Марек Запур. Представники Республіки
Польща поділяться власним досвідом . Передбачено висвітленння таких тем:
вівторок, 6 вересня 2016 р.
Віктор Сазонов: Все про вибори в Бєларусі
Сьогодні розпочається дострокове голосування на виборах депутатів Палати представників Національних зборів Республіки Бєлорусь шостого скликання. Впродовж п'яти днів виборчі дільниці будуть відкриті для голосування з 10.00 до 14.00, а також з 16.00 до 19.00. У бюлетені для голосування внесено прізвища 491 кандидата в депутати. З них 313 є членами політичних партій. Однак вибори достатньо прогнозовані. Про це пише правозахисник Віктор Сазонов. Спільномітка спостережень у Твіттері #electby
субота, 3 вересня 2016 р.
#FreeUmerov
11 серпня цього року російський суд постановив примусово направити кримськотатарського лідера Ільмі Умерова на психіатричну експертизу. У травні 2016 року ФСБ РФ пред'явила Умерову звинувачення по ст. 280.1 КК РФ - публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ. У тексті звинувачення зазначено, що І Умеров 19 березня 2016 року в ефірі телеканалу ATR говорив про необхідність повернення Криму і Донбасу під юрисдикцію України. Тому слідчий ФСБ визнав це діями, спрямованими на порушення територіальної цілісності РФ. 12 травня Умерову вручили підписку про невиїзд.
вівторок, 30 серпня 2016 р.
Інформуй громаду відповідально
Оголошення
про набір учасників тренінгу в рамках проекту
«ІНФОРМУЙ ГРОМАДУ ВІДПОВІДАЛЬНО!»
Метою
проекту є підвищення рівня поінформованості населення щодо процесу
децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад.
Проектом
передбачається проведення тренінгу для 30 осіб з Івано-Франківської, Тернопільської
та Чернівецької областей, які обиратимуться на конкурсній основі з представників місцевих ЗМІ, органів влади та
профспілок.
Знайти Ервіна Ібрагімова
Шановні колеги та колежанки!
В Міжнародний день зниклих безвісти людей Amnesty International в Україні хоче привернути увагу до справи Ервіна Ібрагімова, жертви насильницького зникнення в Криму.
Кожен може підписати онлайн-звернення на сайті з вимогами до де-факто влади Криму:
пʼятниця, 26 серпня 2016 р.
Dezvoltarea posibilităților comunităților
"S-a" dat start
înscrierii participanților la instruirile în cadrul Academiei de consolidare a
capacităților comunităților locale.
Persoanele interesate de modulul „Colaborare eficientă între autorităţilepublice locale, societatea civilă şi mass-media, ca mecanism de dezvoltare acomunităţilor locale”, sunt rugate să indice suplimentar ce reţele sociale utilizaţi în viaţa de zi cu zi sau la serviciu.
Persoanele interesate de modulul „Colaborare eficientă între autorităţilepublice locale, societatea civilă şi mass-media, ca mecanism de dezvoltare acomunităţilor locale”, sunt rugate să indice suplimentar ce reţele sociale utilizaţi în viaţa de zi cu zi sau la serviciu.
De asemenea, Dvs. puteţi solicita informaţii
suplimentare de la trainerii modulului, Vladimir Hanas (tel: +380962104076,
khanas.volodymyr@gmail.com)
şi Tatiana Mitrofan (+37360232209 e-mail tanya25zabulica@gmail.com),
precum şi în comentarii la această informaţie.
Набір до “Школи жіночого політичного лобі”
Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум
України» оголошує конкурсний набір для участі у навчальній програмі проекту
«Побудова жіночого політичного лобі в Україні», що виконується за підтримки
Фонду Демократії ООН (The United Nations Democracy Fund – UNDEF)
Основне завдання проекту – збільшення представництва
жінок на всіх рівнях прийняття рішень, то ж запрошуються жінки, які планують
політичну кар’єру і готові балотуватися на наступних виборах до рад будь-якого
рівня.
середа, 24 серпня 2016 р.
Тренинг по эффективных коммуникациям

неділя, 21 серпня 2016 р.
Тренінг з ефективних комунікацій
Впродовж 2016 року в Україні та Молдові реалізується
міжнародний проект «Розбудова спроможності громад – досвід Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства». Проект реалізується Вінницьким
обласним осередком Міжнародної громадської організації
«Україна-Польща-Німеччина» в рамках програми Флагманських проектів Міжнародного
Вишеградського Фонду.
субота, 20 серпня 2016 р.
Мікола Бянько:Аналітика від вар'ятів
Пес гавкає, караван іде. Прихильники радикальної течії «русскаво міра» ніяк не заспокояться. Зліпивши з українців образ колективного Бандери, намагаються те саме зробити і з бєларусами. Причому їх лякають навіть не націоналісти. Вони всіляко борються з бєларуським традиційним орнаментом, свободою на міських вулицях і навіть спортивною формою футболістів національної збірної з футболу.
Один російський шовіністичний ресурс за останній тиждень видав кілька текстів, в яких автори розмірковують про націоналістичний тренд в Бєларусі.
Кастусь Бандарук:Росія - країна з найгіршою репутацією
Консалтингова фірма з Бостона в США (Reputation Institute) провела опитування стосовно репутації 70-ти країн світу. Воно проводилося в першому кварталі поточного року серед 58 тисяч жителів країн «великої вісімки». На жаль, Бєларусь не потрапила в цей список. Респонденти з США, Франції, Японії, Канади, ФРН, Росії, Великобританії та Італії давали окремим країнам від 0 до 100 пунктів за чотирма категоріями: погана до 40 пунктів, слабка - до 60, помірна - до 70 і сильна - від 70 до 100 пунктів.
четвер, 18 серпня 2016 р.
Юлія Сівєц:Борщ і незрозуміла Мордокнижка
Ну все. Марку Цукербергу треба на пенсію. А розроблений і заснований ним Фейсбук(мордокнижка) потрібно терміново закривати. Королева бєларуських виборів Лідія Єрмошина висловилася критично з приводу соціальних мереж. "Зовсім не розумію, для чого потрібні соціальні мережі", - сказала голова Центрвиборчкому.
понеділок, 15 серпня 2016 р.
Ян Пєкло: Про Битву під Варшавою
Сьогодні у Польщі урочисто святкують 96-ту річницю Битви під Варшавою, яку ще часто називають “Дивом на Віслі”. Вона стала поворотним моментом совєтсько-польської війни 1920 року. Тоді військо Юзефа Пілсудського зупинило наступ Червоної армії на підступах до польської столиці. Польща зберегла незалежність та не пустила до Західної Європи російських більшовиків, які прагнули світової соціалістичної революції. Союзниками польського війська у боротьбі з коричнево-червоною чумою були загони армії УНР. Шкода, що цей день практично не відзначається в Україні.
Паліна Сцепаненка:Мертва риба пливе з Росії
- Вода отруєна! Вода в Дніпрі отруєна! Отруєна!
- Другу добу витає над Дніпром в Орші крик з рятувальної станції.
- Не можна купатися!
Компанія з чотирьох чоловік не хоче залишати пляж.
Рятувальники викликають міліцію.
І ось уже чотирьох трохи підпилих купальщиків тягнуть в міліцейську машину.
неділя, 14 серпня 2016 р.
Уладзімір Хільмановіч:Кінець олімпійських кілець
Вперше у своєму свідому житті особисто я не буду уважно стежити за ходом олімпійських ігор. Моя пам'ять про головні спортивні змагання людства сянає 1976 року, з тих пір пройшло більше двадцяти літніх і "білих" олімпіад і що характерно, з кожними новими іграми під п'ятьма переплетеними кільцями губилося відчуття свята. Це в юності і молодості олімпійські ідеали здаються чистими і світлими. З роками ж з'ясовуються такі обставини, що споглядати, як раніше здавалося чесні, змагання на аренах і майданчиках, не дуже хочеться.
субота, 13 серпня 2016 р.
Навчальний модуль Академії спроможності громад
30 липня у місті Сороки Республіки Молдова представники Академії спроможності громад презентували 5-ть навчальних модулів для очільників районів Молдови.
Володимир Ханас запропонував самоврядцям тренінг на тему «Ефективна співпраця влади, громадянського суспільства та медіа, як механізм розвитку спроможності громад».
неділя, 7 серпня 2016 р.
Відстояти права військовослужбовців
Шановні колеги та колежанки!
Перші судові засідання у справі кількох тернополян проти Міністерства оборони, викликали неабиякий резонанс. І хоча частина публікацій стосувалась більше питань позбавлення військовослужбовців засобів для існування, попри важливість цього факту хочу наголосити на наступному: Бездіяльність штабістів та окремих командирів підриває довіру до Збройних Сил України, як суб'єкта правових відносин роботодавець-працівник і що , найважливіше, у такій та аналогічних ситуаціях нехтується Конституція України та Закони України.
Підписатися на:
Дописи (Atom)