середа, 1 лютого 2017 р.

Мікола Бянько:Про мереживні труси в скорботному стилі

Шукають пожежники, шукає міліція ... Шукають фотографи в нашій столиці. Шукають давно і не можуть знайти, дівчину файну літ 20-ти. Йдеться зовсім не про панночку, яка врятувала дитину під час пожежі. А про красиву молоду мінчанку, яка зробила скандальну знимку в мереживних трусах на тлі 38-метрового обеліска, встановленого якраз посередині Площі Перемоги.
Широка громадськість про цей знімок, який з великою натяжкою можна назвати еротичним, ніколи б не дізналася, якби не прес-секретар столичної міліції Олександр Ластовський. Саме він виклав цю фотографію на своєму акаунті у фейсбуці з питанням: "Аудиторія, як бути? Ви за який розвиток подій: "зрозуміти і пробачити" або "знайти і покарати"? Після публікації зниски бєларуський фейсбучок вибухнув жартами. Хтось зазначив, що чорні труси виконані в скорботному стилі. Хтось креативно зауважив, що, виходячи з досвіду спілкування з вітчизняною міліцією, фотомоделі загрожують два правопорушення: "плескала стегнами і ними ж нецензурно лаялася". Були й ті, що захищали дівчину, посилаючись на відомий вислів самізнаєтекого про необхідність "роздягатися і працювати".
Поява фотографії напівоголеної дівчини на особистій сторінці в соціальних мережах - це явно не образа ветеранів. З однієї простої причини. Справжніх ветеранів практично не залишилося. Молодим з решти фронтовиків сьогодні має бути щонайменше близько 90 років. І сумнівно, що вони моніторять соціальні мережі, як це робить міліціонер Ластовський. Виходячи з контенту сторінки моделі, видно, що фотосесія - це не політична акція агента Держдепу, а звичайна спроба привернути до себе увагу. Питання лиш в тому, наскільки спроба вдала.
Втім, як написав денникар Євген Ліпковіч, існує дуже простий спосіб перевірки моральності вчинку дівчини в мереживних трусах. "Потрібно подати заяву в прокуратуру з проханням дати правову оцінку діям прес-секретаря столичної міліції. Якщо прокуратура притягне його за підрив суспільної моральності шляхом публікації фотографії жіночої п'ятої точки в ажурних трусах на тлі пам'ятника Великої Перемоги, так тому і бути. А якщо ні, то ні ".
Мікола Бянько, Беларускае Радыё РАЦЫЯ


Знимка з обліковки Іллі Завадського  


Немає коментарів:

Дописати коментар